SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Opálená ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Opálená a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku nebo bramboračku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 70% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.11.

°C
°C
Středa
20.11.2019

°C
°C
Čtvrtek
21.11.2019

°C
°C
Pátek
22.11.2019

°C
°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle