SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Luisino údolí - Dolní Dvůr - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. česnečku či točené pivo. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 55%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.11.

°C
°C
Středa
20.11.2019

°C
°C
Čtvrtek
21.11.2019

°C
°C
Pátek
22.11.2019

°C
°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle