SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Herlíkovice - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Herlíkovice. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít čtveřici vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete hamburger nebo hamburger. S dopravou lyžařům pomáhá skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Luisino údolí - Dolní Dvůr.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 69%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.11.

°C
°C
Středa
20.11.2019

°C
°C
Čtvrtek
21.11.2019

°C
°C
Pátek
22.11.2019

°C
°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle